czwartek, 31 maj 2012 12:45

Zmiany po WZC

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Na ostatnim Walnym Zebraniu Członków udało nam się wprowadzić pewne zmiany, do których szykowaliśmy się od dłuższego czasu. Jedne większe inne mniejsze, ale tak czy owak warto się z nimi (oraz informacjami o nadchodzących turniejach, które znajdują się na końcu) zapoznać (aby rozwinąć wiadomość należy kliknąć na tytuł lub"read more" poniżej):

 

W PLM chcemy zgromadzić wszystkich fanów mahjonga, którzy chcieliby wspólnie popularyzować tę wspaniałą grę w Polsce. Dlatego zmieniliśmy zasady członkostwa, w taki sposób, aby każdy grający mógł się do nas przyłączyć. Wiadomo, że wspólnie można więcej osiągnąć niż samodzielnie. Najprostszym sposobem wsparcia mahjonga w Polsce jest opłacenie składki członkowskiej, która teraz jest dobrowolna. Wprowadziliśmy dwa rodzaje członków: zwyczajnych i wspierających Ci pierwsi jedyne co muszą zrobić, aby dołączyć do PLM, to wysłać maila zgłoszeniowego na adres zarządu. Z kolei aby zostać członkiem wspierającym trzeba jeszcze opłacić składkę roczną w wysokości 50zł (lub też 25zł co pół roku). Warto zwrócić uwagę, że członkowie zwyczajni mają tylko bierne prawo wyborcze do zarządu (czyli nie mogą kandydować, ale mogą głosować). Natomiast członkowie wspierający będą mieli pewne profity: imienny identyfikator (projekt powinien niedługo pojawić się na stronie), zniżki w opłatach rejestracyjnych na turnieje (+ew. gadżety do tego), możliwość udziału w Mistrzostwach Europy, mail/alias @mahjong.waw.pl, oraz z czasem gdy zakupimy sprzęt i książki, możliwość ich wypożyczania.

Oprócz tego odbyły się wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej (gdyż skończyła się dwuletnia kadencja poprzednich władz) i oto przed wami nowy Zarząd w lekko zmienionym składzie:

Dominik Kolenda - Prezes
Szymon Lasota - Wiceprezes
Marysia Baranowska - Skarbnik
Jakub Tomaszewski - Sekretarz Zarządu 

Jerzy Ruzik - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Justyna Kruczek - Członek Komisji Rewizyjnej

I na koniec możemy wam zdradzić, że oprócz listopadowego turnieju, który chcemy zrobić na skalę międzynarodową, w rankingu EMA, chcemy przeprowadzić również wakacyjny turniej w ostatni weekend sierpnia. Będzie to turniej dwudniowy. Szczegóły już niedługo!
Read 3038 times Last modified on czwartek, 31 maj 2012 12:57
Szymon Lasota

Wice przewodniczący PLM

Login to post comments
Affiliate Marketing. Polska Liga Mahjonga
2010-2013

©