niedziela, 05 styczeń 2014 23:14

WORLD RIICHI CHAMPIONSHIPS 2014 – REPREZENTANCI POLSKI

Written by 
Rate this item
(0 votes)

 

World Riichi Championships 2014 odbędą się we Francji w dniach 16-20 lipca. Polska otrzymała trzy miejsca. W związku z powyższym każdego z trzech reprezentantów wyselekcjonujemy według jednego z trzech sposobów. Niestety, do dnia dzisiejszego nie są znane dokładne zasady Mistrzostw, ani dokładne daty rejestracji. Poniżej przedstawiamy wstępny opis wyboru reprezentantów Polski. Daty zostaną sprecyzowane w późniejszym terminie. W drugim punkcie znajdują się kryteria, które należy spełnić, by zostać reprezentantem naszego kraju. Proszę zwrócić na nie szczególną uwagę.

 

  

I.                 Sposób wyboru:

1.     Ranking EMA:

 

pod koniec okresu kwalifikacji osoba spełniająca wymagania do bycia reprezentantem, posiadająca najwyższy wynik w rankingu EMA (riichi), zostanie mianowana jednym z reprezentantów Polski. Obecnie nie wiadomo, kiedy zakończy się okres kwalifikacji. Nie nastąpi to jednak wcześniej niż 01.03.2014 r. O dokładnej dacie poinformujemy w późniejszym terminie.

 

2.     Turniej kwalifikacyjny WRCQ2014:

 

02.03.2014 r. odbędzie się turniej kwalifikacyjny. Osoba spełniająca wymagania do bycia reprezentantem, która zajęła najwyższe miejsce w turnieju, zostanie mianowana jednym z reprezentantów Polski.

 

3.     Kwalifikacyjna Liga Internetowa:

 

nie wcześniej niż 18.01 ruszy specjalna, kwalifikacyjna liga internetowa, w której rozgrywkach udział będą mogli brać jedynie członkowie PLM. Platforma, na której będą odbywać się rozgrywki, to tenhou.net. Osoba spełniająca wymagania do bycia reprezentantem, która zajęła najwyższe miejsce w lidze, zostanie mianowana jednym z reprezentantów Polski. Szczegółowy opis zasad i rozgrywek ligi zostanie podany w najbliższych dniach.

 

II.     Wymagania do bycia reprezentantem:

1.     członkostwo w PLM sprzed 18.01.2014 r.,

2.     składka członkowska, której ważność zaczyna się najpóźniej 18.01.2014 r., a kończy najwcześniej ostatniego dnia  Mistrzostw Świata (20.07.2014 r.). Jest to przeważnie równoznaczne z opłaceniem składki rocznej.

 

III.    Dofinansowanie reprezentantów:

 

Część kosztów, które reprezentanci Polski poniosą w związku z WRC2014, zostanie zrefundowana  przez Polską Ligę Mahjonga. Obecnie trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Na dofinansowanie każdego z trzech reprezentantów zostanie przeznaczona jednakowa kwota. Szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco.

 

Read 3919 times Last modified on czwartek, 16 styczeń 2014 15:42
Dominik Kolenda

「死ねば助かるのに」

"Shineba tasukaru no ni"

"You'll only survive if you die"

 

Login to post comments
Affiliate Marketing. Polska Liga Mahjonga
2010-2013

©