Szymon Lasota

Szymon Lasota

Wice przewodniczący PLM

czwartek, 31 maj 2012 12:45

Zmiany po WZC

Na ostatnim Walnym Zebraniu Członków udało nam się wprowadzić pewne zmiany, do których szykowaliśmy się od dłuższego czasu. Jedne większe inne mniejsze, ale tak czy owak warto się z nimi (oraz informacjami o nadchodzących turniejach, które znajdują się na końcu) zapoznać (aby rozwinąć wiadomość należy kliknąć na tytuł lub"read more" poniżej):

sobota, 19 maj 2012 07:50

Badanie mgr

Witajcie,

Pracuję właśnie nad moją pracą magisterską, której elementem jest stworzenie interfejsu do programu do grania w Mahjonga (a w przyszłości zrobienie całego programu). Im więcej osób wypełni zamieszczoną pod tym linkiem ankietę, tym lepszy interfejs uda mi się zaprojektować. Pytania są dość szczegółowe, więc wypełnienie ankiety w taki sposób na jakim mi zależy może zająć nawet z 30min (jak ktoś ma małe doświadczenie z programami do grania online, to na pewnie krócej). Więc będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Dzięki!

I tu jeszcze raz link do ankiety:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGd5QnhzQjcxUkZXSU9JUzQyS1R4d2c6MQ

piątek, 18 maj 2012 10:09

Mahjong w Parku

Pomyślne prognozy pogody skłoniły nas do zorganizowania niedzielnego spotkania w Parku. Ja w zeszłym roku, spotykamy się przy okrągłych stołach w Parku Szczęśliwickim, o godzinie 13:00.

Tutaj znajduje się mapka z zaznaczonym miejscem: http://g.co/maps/tt8jj

W przyszłości, jeśli pogoda będzie sprzyjać, będziemy się starać organizować spotkania w parku, ale w razie niepogody czy niespodziewanych mrozów, zawsze mamy Melisę :)

Zachęcamy do zaznaczania swojej obecności na facebooku, żebyśmy wiedzieli ile zestawów zabrać ze sobą.

piątek, 23 marzec 2012 19:48

Warsaw Open 2009

Galeria z turnieju Warsaw Open 2009

piątek, 16 marzec 2012 14:27

Jansou w Tokio

Relacja z Tokio z 2010 roku:

Zaraz po przybyciu do jakiejkolwiek z dzielnic w centrum Tokio, wprawnemu obserwatorowi od razu rzuca się w oczy ogromna ilość kanji. Trzeba ich tylko szukać wysoko, gdyż jansou znajdują się zazwyczaj na wyższych piętrach, lub schowane są w małych uliczkach.

Strona 5 z 6
Affiliate Marketing. Polska Liga Mahjonga
2010-2013

©