Dominik Kolenda

Dominik Kolenda

「死ねば助かるのに」

"Shineba tasukaru no ni"

"You'll only survive if you die"

 

czwartek, 21 kwiecień 2016 23:47

Oświadczenie Zarządu PLM z dnia 20.04.2016

 

            Do wszystkich zainteresowanych,

           

w związku z wniesieniem skargi w sprawie wyboru reprezentantów Polski na Mistrzostwa Europy Riichi Mahjonga 2016 przez Krzysztofa Sasinowskiego, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, dnia 11.03.2016 oraz przez Małgorzatę Rutkowską, członka Komisji Rewizyjnej, dnia 12.03.2016 niniejszym oświadczamy, co następuje:

 

European Riichi Championships 2016 odbędą się w Wielkiej Brytanii w dniach 7-9 października. Polska, jako drugi kraj w rankingu EMA, ma obecnie zapewnione 8 miejsc na 120. Ostateczny rozkład graczy podawany jest na 3-6 miesięcy przed wydarzeniem. W tym wypadku będzie to 01.03.2016. Reprezentantów wyselekcjonujemy według poniższych sposobów: 

 

 

 

Polska Liga Mahjonga z dumą ogłasza, że objęła patronatem grę Pojedynek Ninja wydawnictwa Portal Games – jednego z największych polskich wydawców gier planszowych – która w czerwcu trafiła do sprzedaży w całej Polsce. 

Oto historia konfliktu, w którym stawką było przetrwanie całych wiosek i wszystkich ich mieszkańców. Stuletnie przymierze pokojowe właśnie dobiegło końca i wodzowie dwóch nienawidzących się na zabój klanów zebrali swoich najlepszych i najbardziej śmiercionośnych wojowników. Każda grupa za cel obrała sobie zrównanie z ziemią wioski przeciwnika. Zwyciężą ci, którzy wykażą się większym sprytem i szybkością.

Pojedynek Ninja to szybka (czas rozgrywki ok. 20 minut), taktyczna gra karciana dla 2 graczy. Każdy gracz kontroluje taką samą grupę 10 wojowników ninja, którzy starają się przedrzeć do wioski przeciwnika.