piątek, 23 listopad 2018 01:00

Walne Zebranie Członków 2018 Warszawa

Written by 
Rate this item
(0 votes)

W związku z brakiem wiążącej odpowiedzi od KRS odnośnie propozycji zmian statutu w sprawie głosowania online w kwestiach osobowych zmuszeni jesteśmy przeprowadzić zaległe wybory władz stowarzyszenia w sposób tradycyjny. W związku z powyższym, Zarząd zwołuje Walne Zgromadzenie Członków (dalej w skrócie WZC).

Data: 9 grudnia 2018, godz. 17:30 (po zakończeniu turnieju WMT2018)

Miejsce: Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1, Warszawa Agenda:

1. Wybór władz PLM:

a) Zarząd,

  b) Komisja Rewizyjna.
 

2. Wolne wnioski.

Adnotacje:

1. Jeśli chcielibyście dodać jakiś punkt do agendy, prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Jeśli nie będziecie mogli wziąć udziału w WZC, ale chcielibyście brać udział w głosowaniu, możecie udzielić pisemnego pełnomocnictwa innej osobie, która będzie was reprezentować na WZC. UWAGA: osoby posiadające pełnomocnictwa zobowiązane są złożyć dodatkowe podpisy na liście obecności (w liczbie równej liczbie posiadanych pełnomocnictw).

Dodatkowo, jeżeli będziecie chcieli kandydować do władz stowarzyszenia, musicie przekazać także pisemną zgodę na kandydowanie do Zarządu/Komisji Rewizyjnej.

Read 4963 times Last modified on sobota, 24 listopad 2018 21:42
Szymon Lasota

Wice przewodniczący PLM

Login to post comments
Affiliate Marketing. Polska Liga Mahjonga
2010-2013

©